Radix (7.x-3.7) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Open
eo: Malfermu

en: Add
eo: Aldonu

en: active
eo: aktiva

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Permission
eo: Permeso

en: Show descriptions
eo: Vidigu priskribojn

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Expand layout to include descriptions.
eo: Etendi aranĝon por inkluzivi priskribojn.

en: Hide descriptions
eo: Kaŝu priskribon

en: Compress layout by hiding descriptions.
eo: Maletendi aranĝon per kaŝado de priskriboj.

en: Search form
eo: Serĉformularo
