Radix (7.x-3.7) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Open
is: Opna

en: Add
is: Bæta við

en: Back to Top
is: Tilbaka efst á síðu

en: active
is: virkur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Permission
is: Réttindi

en: Show descriptions
is: Sýna lýsingar

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Add new content
is: Bæta við efni

en: @current of @max
is: @current af @max

en: Search form
is: Leitarform
