Radix (7.x-3.7) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Add
ps: زیاتول

en: active
ps: فعال

en: Permission
ps: اجازه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه
