radix (7.x-3.8) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Open
az: Aç

en: Add
az: Əlavə et

en: active
az: aktiv

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Permission
az: İcazə

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Expand layout to include descriptions.
az: Təsvirləri daxil etmək üçün tərtibatı genişləndirin.

en: Hide descriptions
az: Təsvirləri gizlədin

en: Compress layout by hiding descriptions.
az: Təsvirləri gizlətməklə tərtibatı sıxışdırın.

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: done
az: yerinə yetirildi

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Status message
az: Status mesajı
