Radix (7.x-3.8) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Show descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྟོན་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Hide descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྦ་བཞག་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
