Radix (7.x-3.8) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: active
nl: actief

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Expand layout to include descriptions.
nl: Vergroot de lay-out om beschrijvingen toe te voegen.

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Compress layout by hiding descriptions.
nl: Lay-out verkleinen door beschrijvingen te verbergen.

en: Error message
nl: Foutmelding

en: done
nl: gereed

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Pause
nl: Pauze

en: Play
nl: Afspelen

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Status message
nl: Statusbericht

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen
