Radix (7.x-3.8) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Open
sl: Odprto

en: Add
sl: Dodaj

en: active
sl: aktiven

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Show descriptions
sl: Pokaži opise

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Expand layout to include descriptions.
sl: Razširite pogled, da bo vseboval opise.

en: Hide descriptions
sl: Skrij opise

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: done
sl: opravljeno

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Search form
sl: Iskalnik
