Radix (7.x-3.8) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: active
sr: активан

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: done
sr: готово

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука
