Radix (7.x-3.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Link
ro: Legătură

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: Add
ro: Adaugă

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Red
ro: Roșu

en: Permission
ro: Permisiune

en: Blue
ro: Albastru

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Add new content
ro: Adăugare conţinut nou

en: Search form
ro: Formular de căutare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
