Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Link
ar: رابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Footer
ar: التذييل

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Blue
ar: أزرق

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
