Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Footer
cy: Troedyn

en: Red
cy: Coch

en: Blue
cy: Glas
