Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Red
eo: Ruĝa

en: Blue
eo: Blua
