Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Link
fr: Lien

en: Default
fr: Par défaut

en: Footer
fr: Pied de page

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Red
fr: Rouge

en: Blue
fr: Bleu

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Primary
fr: Primaire

en: Navbar
fr: Barre de navigation
