Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Link
hi: कड़ी

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Footer
hi: पादलेख

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Blue
hi: नीला

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स
