Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: Link
id: Tautan

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Red
id: Merah

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: Blue
id: Biru

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder
