Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Link
ja: リンク

en: Default
ja: デフォルト

en: Footer
ja: フッター

en: Red
ja: レッド

en: Copyright
ja: 著作権

en: Blue
ja: ブルー

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ
