Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Link
lv: Saite

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Footer
lv: Kājene

en: Red
lv: Sarkans

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Blue
lv: Zils

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
