Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: Footer
pl: Stopka

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Red
pl: Czerwony

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Blue
pl: Niebieski

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Primary
pl: Główny
