Radix Stanley (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Red
ug: قىزىل

en: Blue
ug: كۆك
