Radix Stanley (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ
