Radix Stanley (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Link
he: קישור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Blue
he: כחול

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי
