Radix Stanley (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Link
is: Hlekkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Footer
is: Fótur

en: Blue
is: Blár
