Radix Stanley (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Footer
ne: फुटर

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू
