Radix Stanley (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Link
oc: Ligam

en: Default
oc: Per defaut

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Red
oc: Roge

en: Blue
oc: Blau

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire
