Radix Stanley (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
