Radix Stanley (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Link
be: Спасылка

en: Default
be: Прадвызначана

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
