Radix Stanley (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Link
bg: Линк

en: Default
bg: По подразбиране

en: Footer
bg: Под черта

en: Blue
bg: Син
