Radix Stanley (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Default
da: Standard

en: Footer
da: Sidefod

en: Red
da: Rød

en: Blue
da: Blå

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Primary
da: Primær
