Radix Stanley (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Default
et: Vaikimisi

en: Footer
et: Jalus

en: Red
et: Punane

en: Blue
et: Sinine

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid
