Radix Stanley (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Blue
eu: Urdina

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak
