Radix Stanley (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Link
km: តំណ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Footer
km: បាតកថា

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
