Radix Stanley (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Default
nl: Standaard

en: Footer
nl: Voet

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Red
nl: Rood

en: Blue
nl: Blauw

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair
