Radix Stanley (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Blue
sq: Blu
