Radix Stanley (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Link
ca: Enllaç

en: Default
ca: Per defecte

en: Footer
ca: Peu

en: Red
ca: Vermell

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Blue
ca: Blau

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari
