Radix Stanley (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Link
fa: پیوند

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Footer
fa: پاورقی

en: Red
fa: قرمز

en: Blue
fa: آبی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Primary
fa: اصلی
