Radix Stanley (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Link
gl: Ligazón

en: Default
gl: Predeterminado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Red
gl: Vermello

en: Blue
gl: Azul

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario
