Radix Stanley (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Link
hr: Poveznica

en: Default
hr: Zadano

en: Footer
hr: Podnožje

en: Blue
hr: Plava

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
