Radix Stanley (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Numatytasis

en: Footer
lt: Poraštė

en: Red
lt: Raudona

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės
