Radix Stanley (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Link
sl: Povezava

en: Default
sl: Privzeto

en: Footer
sl: Noga

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: Red
sl: Rdeča

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
