Radix Stanley (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Link
vi: Liên kết

en: Default
vi: Mặc định

en: Footer
vi: Phần chân

en: Red
vi: Đỏ

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Blue
vi: Xanh

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Primary
vi: Chính
