Radix Stanley (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: Footer
cs: Patička

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Red
cs: Červená

en: Blue
cs: Modrý

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární
