Radix Stanley (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Por defeito

en: Footer
pt: Rodapé

en: Red
pt: Vermelho

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Blue
pt: Azul

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Primary
pt: Primário
