Radix Stanley (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Red
uk: Червоний

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Blue
uk: Синій

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Primary
uk: Основні
