Radix Stanley (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Default
az: Susmaya görə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
