Radix Stanley (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Blue
el: Μπλε

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες
