Radix Stanley (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Footer
hu: Lábléc

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Red
hu: Vörös

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Blue
hu: Kék

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Drupal is a registered trademark of Dries Buytaert.
hu: A Drupal márkanév Dries Buytaert bejegyzett védjegye.
