Radix Stanley (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
