Radix Stanley (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Footer
sr: Подножје

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
