Radix Stanley (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Link
kk: Сілтеме

en: Default
kk: Стандартты

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Blue
kk: Көк
