Radix Stanley (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
